Nerede yemek istersiniz?
  • Tür

  • İmkanlar

Sushi Dotto

Harita (enlem, boylam)36.198857, 29.638011

Kaş’ın en güzel tarafı, ansızın karşınıza çıkan birbirinden değişik lezzette restoranları. Kaş merkezde, Liman Caddesinde, yüzü denize dönük, gerçek bir Uzakdoğu restoranı açıldı bu sene: Sushi Dotto. 

Burası, Antalya’da uzun süredir Uzakdoğu mutfağı denilince akla gelen ilk mekânlardan. Bu sene Mumi Beach’te, gölgeli bir ağacın altında, bir sürpriz gibi karşıma çıktı Sushi Dotto. 

Gerçek bir Uzak Doğu mutfağı peşindeyseniz, en lezzetli seçim burası olacaktır. Mutfağın açık olması, menünün çeşitliliği, malzemenin kalitesi, sunumların zarifliği ve mekânın konumunu Sıcak günlerde, püfür püfür esen rüzgâra karşı, sakin bir yerde; hindistan cevizi sütüyle yaptıkları karidesli trüflü edameme’leri, Tom Yum çorbaları, vegan Miso çorbaları, vegan ve dana etli Gyozaları, Tuna carpaccio’ları, yılan balığından yaptıkları Dragon roll’ları, krem peynirli sıcak roll çeşitleri, sashimi çeşitleri, noddle’la ve tatlı olarak da ballı kızarmış muzları Sushi Dotto’nun en iddialı tabaklarından.  

Genç ev sahibi Osman nedeniyle de ayrı bir seveceksiniz burayı. İnsanın içini açan, sakin, güler yüzlü biri Osman. Ne zaman uğrasam güzel duygularla ayrılıyorum buradan...

Kaş’ın kalabalığından uzaklaşıp, bir tembel kedinin izinden giderseniz; Sushi Dotto’ya sizi götüreceğine eminim…

Sushi Dotto’nun bir diğer güzel avantajı ise; siparişleri Mumi Beach’te şezlong keyfi yapar misafirlerinin yanına ya da paket servis ile istediğiniz otele/villaya getirebiliyor olmaları…

"Sushi Dotto" 1122 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Tür

  • İmkanlar