Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama YeriKaş'ta Nerede Kalınır

Kaş'ta daha çok küçük otel, pansiyon ve apart tarzında konaklama imkanları bulunuyor. Coğrafik yapısından dolayı, Antalya'nın diğer bölgelerinde olduğu gibi büyük otellerin ve tatil köylerinin yaygınlaşmadığı görülüyor. 

Kaş'ta otel, küçük otel, pansiyon ve butik otellerin çoğu sadece oda-kahvaltı hizmeti veriyor. Bu, kahvaltıdan sonra etrafınızı dilediğiniz gibi keşfedebileceğiniz, bütün günü tesiste geçirmeyeceğiniz bir turizm anlayışını yaratmış doğal olarak. Kaş'ın zengin kültürel ve doğal yapısını keşfedebileceğiniz çeşitli turlar, denize girmek için farklı seçeneklerinizin olması bu anlayışı desteklemiş.

Kaş'ta her bütçeye uygun yer bulmak mümkün. Pansiyonların çoğu yerli halk tarafından kurulmuş ve uzun yıllardır hizmet veriyorlar. Son yıllarda açılan otellerin çoğu Kaş'a yerleşen şehirliler tarafından açılmış. Uzun konaklamalar için tercih edilen apartlar çok yaygın Kaş'ta. Özellikle arkadaş grupları ve çocuklu aileler tercih edebilirler.

Kaş'a gelmeye karar verdiğinizde ilk vermeniz karar neresinde kalacağınız. O yüzden konaklama yerlerini lokasyona göre ayırdım.  Merkezde, yarımadada ya da köylerden birinde kalmanın dikkate alınması gereken yanlarını her bölümde ayrı ayrı okuyabilirsiniz.

Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri