Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon
Kaş Merkezi'nde Konaklama

Kaş merkezi küçük bir yerleşim yeri. Kaş otel ve pansiyonları merkezin her tarafına dağılmış, ama özellikle iki bölümde yoğunlaşmış durumda, Küçük Çakıl ve antik tiyatro tarafı. Merkezde her yere ulaşmak mümkün, sadece dik yapısından dolayı bazen yokuş çıkmanız gerekebiliyor. Ama araçsız gelenler için yine de en pratiği merkezde kalmak olacaktır.

Küçük Çakıl, merkezde en çok denize girilen yer. Burada çok sayıda otel ve pansiyon bulunuyor. Bazı otellerin kendi beach'leri de oluyor. Ama hangi otelde kalırsanız kalın, beach'ler herkese açık. Antik tiyatro tarafında, tüm ara sokaklar daha çok pansiyonlar ile dolu. Kaş limandan antik tiyatroya doğru uzanan deniz kenarı boyunca yine yan yana beach'ler sıralanmış.

Merkeze 1.3 km uzaklıktaki Büyük Çakıl plajının etrafındaki konaklama yerlerini de merkeze dahil edebiliriz. Ama buralara gitmek için kendi aracınıza ya da minibüse binmeye ihtiyacınız var.

Merkezdeki konaklama yerlerine, Kaş limandan tekne ile 20 dakikada ulaşılan Limanağzı da dahil. Sit alanı olan koyda, denize sıfır 4 konaklama tesisi bulunuyor.


Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon