Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Lokasyon
Kaş Merkezi'nde Otel, Pansiyon ve Apartlar

Kaş merkezi küçük bir yerleşim yeri. Kaş otel ve pansiyonları merkezin her tarafına dağılmış, ama özellikle iki bölümde yoğunlaşmış durumda, Küçük Çakıl ve antik tiyatro tarafı. Merkezde her yere yürüyerek ulaşmak mümkün, sadece dik yapısından dolayı bazen yokuş çıkmanız gerekebiliyor.  

Yıllar önce inşa edilmiş pansiyon ve otellerin genelde deniz gören güzel manzaralı çatı terasları oluyor. Kaş merkezin çanak şeklindeki doğası, bazı teraslarda otururken sanki bir amfi tiyatroda oturur hissi veriyor. eski pansiyonlarda asansör bulunmuyor, çatı teraslarına çıkmak için 4 kat merdiven çıkmanız gerekiyor. Son yıllarda inşa edilen 3 katlı otellere çatı terası izni verilmemiş, ama asansörleri bulunuyor. 

Küçük Çakıl, merkezde en çok denize girilen yer. Burada çok sayıda otel ve pansiyon bulunuyor. Bazı otellerin kendi beach'leri de var. Ama hangi otelde kalırsanız kalın, beach'ler herkese açık. 

Antik tiyatro tarafında, tüm ara sokaklar daha çok eski aile pansiyonları ile dolu. Son yıllarda sıfırdan kurulan otellerin de sayısı artıyor.

Kaş merkezde otel, pansiyon, apart 2022 konaklama fiyatları: 
2 kişilik oda, kahvaltı dahil Pansiyonlar 800-900 tl. , Oteller 1000-1500 TL. arasında, apartlar 1500-2000 TL arasında değişiyor.


Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Lokasyon