Tatil Sihirbazı Travel Agency

Uzun yıllardır Kaş’ta birbirinden zengin turlar düzenliyor Tatil Sihirbazı. İşin başında Aşkın’ın profesyonelliği, iletişimi ve misafirleriyle kurduğu birebir diyaloglardan dolayı kulvarlarından epey bir ayırıyor burayı.

Günlük aktiviteleri çeşit çeşit Tatil Sihirbazı’nın. Tekne turu, deniz kanosu, Saklıkent safari turu, kanyon geçişi, Gömbe Yayla turu, Meis Adası turu, Likya kültür turu, deneme dalışı, yamaç paraşütü gibi çeşitli aktiviteleri var. 

En popüler olan Kaş-Kekova rotasında, günlük tekne turu dışında konaklamalı mavi turları da var. İsterseniz 4 - 8 gece süren mavi turlardan birini seçip; Kaş dışında Fethiye ve Marmaris civarını da gezebiliyorsunuz. Kalabalık bir grupsanız eğer, motor yat ya da yelkenli özel kiralamalarından da faydalanabilirsiniz. 


Saklıkent Safari Turu; sabah 09:00’da başlıyor akşam 18:00’da bitiyor. Gözleme ile gün başlıyor bu turda, sürüş güvenliğinin olduğu yerde su savaşları yapılıyor, Gizlikent Kanyonunda kısa bir yürüyüş, dönüşte Saklıkent Kanyonu, öğle yemeği, yemek sonrası arınmak için Eşen Çayı’nda çamur banyosu keyfi, Xanthos Antik Kenti’nden geçerek Kaputaş Plajı’nda gün batımına doğru yüzme molası ve meyve ikramından sonra Kaş’ta noktalıyorlar programı. Yoğun bir program ama muhakkak o deneyime değer! Yanınıza güneş kreminizi, şapkanızı, sağlam bir yürüyüş ayakkabınızı almanızı özellikle tavsiye ederim. Tanık olduğunuz manzaraların, doğal ve tarihi güzelliklerin haddi hesabı yok Saklıkent Safari Turunda… 


4 gece 5 gün süren özel bir dalış paketlerinin bulunması da ne hoş. Havalimanında sizi karşılıyorlar, eğitimler, sertifikalar, konaklama, kahvaltı ve ekipmanlar dahil bu paketlerinden yararlanabiliyorsunuz. Resifler, su altı batıkları, kanyonlar, mağaraların içinde özel bir deneyimle, uluslararası sertifikanızı alarak ayrılıyorsunuz bu programdan. Güzel bir program bence… 


Aynı zamanda tatil paketleri hazırlamaları da güzel bir detay. Mesela Kaş Balayı ya da Kaş XL Extreme tatil paketleri gibi özel konseptli programları var.  


Aktiviteler dışında havalimanından transfer hizmetleri de bulunuyor Tatil Sihirbazı’nın. Tatil Sihirbazı’nın son derece detaylı bir web sitesi var. Orayı inceleyebilir veya Kaş merkezde, postanenin tam karşısında bulunan yerlerine günün her saati uğrayarak bilgi alabilirsiniz.
"Tatil Sihirbazı" 3399 defa görüntülenmiştir