Life Aquatic Free Diving and Yoga School

Harita (enlem, boylam)36.198424, 29.632539
Adnan Yanbay, uzun yıllar Uzakdoğu'da dalış eğitmenliği yapmış bir serbet dalış eğitmen eğitimcisi. Son 4 senedir eşi Isabel ile Kaş Camping'de serbest dalış eğitimleri ve yoga dersleri veriyorlar. Hem tecrübeli dalışçılara hem de ilk defa dalacak olanlara her türlü imkanı sunuyorlar. Kaş'ta sadece serbest dalışa odaklanmış tek okullar. Dalışlar Kaş Camping'in önünden yapılıyor. Deneme dalışı dışında 3 seviye ve master kursu da veriliyor.

Deneme Serbest Dalışı

Bir günlük programda  sabah 9'dan 16.00'ya kadar serbest dalış ile hem tanışıyor hem de ufaktan keyfini alıyorsunuz. Gün boyunca nefes tutma çalışmaları, ekipman bilgisi, insan fizyolojisi ile bilgiler alıyorsunuz. Günün sonunda en azından maske ve şnorkelle rahat bir şekilde yüzecek duruma geliyor, nefesinizi daha iyi tutabildiğinizi görüyorsunuz. Her seferinde eğitmenle birlikte dalış yapılıyor, her aşamada size eşlik ediliyor.

Yoga Tatilleri

Isabel, yoga dersleri, transfer, konaklama ve tekne turlarının dahil olduğu bir paket program uyguluyor. Bunun dışında yaz boyunca her sabah ve öğleden sonra Kaş Camping'in içinde verdiği yoga derslerine katılabilirsiniz."Life Aquatic Free Diving and Yoga School" 3121 defa görüntülenmiştir