Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Lokasyon
Hideaway Otel

Harita (enlem, boylam)36.200087, 29.636917
Hideaway, Ahmet ve Kaş'ta tanıştığı eşi Maria'nın birlikte işlettiği bir otel. Kaş'ta doğup büyüyen Ahmet, çocukken ailesinin açtığı pansiyon ile tanışmış turizm ile. 20 yıl önce pansiyonun yanına Hideaway'ı kurmuş. Gözlerden uzak ama otogara sadece 10 dakika uzaklıktaki otel, gizli saklı konumundan dolayı yabancı turistlerin yakıştırması ile almış adını. Otel, antik amfi tiyatronun tam yanı başında yer alıyor. 

Otelin terasında sizi uçsuz bucaksız deniz manzarası bekliyor. Burası 24 saat takılabileceğiniz bir ortam. Çay-kahve köşesi her saat ücretsiz kullanıma açık. Kahvaltıda sıkma portakal suyu ve filtre kahve de bulunuyor. İsteyenler akşam yemekleri için sadece 50 TL olan barbekü fiks menüsünden yararlanabiliyor. Terasta yoga yapılabilecek bir alanları da bulunuyor.

Otelde farklı tiplerde ve fiyatlarda oda seçenekleri sunuluyor. Çoğunun balkonu bulunuyor. En alt kattaki havuza açılan odalar en ekonomik olanları. 

Hideaway lobiden, plaj için peştemal ve gözlük- şnorkel alabiliyorsunuz. Kaş'ı çok iyi bilen ve seven bir işletmecinin Kaş'tan keyif almanız için sunduğu imkanlardan biri...
"Hideaway Otel" 2427 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Lokasyon