Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri

Nuri's Beach Bungalow

Harita (enlem, boylam)36.172775, 29.649534

Bir zamanlar sadece balıkçıların uğradığı Limanağzı, şimdi gözlerden uzak tatil yapmak isteyenler için bir sığınak. Nuri’s Beach Bungalow, 42 yıl önce açıldığı günkü kadar kişilikli, sevimli ve cana yakın olmayı sürdürüyor. Konforu çağa ayak uyduruyor ama ruhu hep aynı. Nevi şahsına münhasır konumuyla, Kaş’ta huzur servis ediyor ev sahibi Ramazan Bey. Bungalovlar denizin hemen dibinde. Eski Kaş sakinliğini yaşayabileceğiniz az yerlerden biri burası.  

Otel otel kokan bir yer değil Nuri’s Beach Bungalow, aile atmosferi devam ediyor hâlâ. Huzurun kolay kolay bozulamayacağı Limanağzı’nda, rahat, doğal ve keyifli bu bungalovlarda dört farklı çeşit konaklama tipi var Nuri’s Beach Bungalow’un: jakuzili deniz manzaralı bungalovlar, 1+1 aile bungalovları, bahçe manzaralı bungalovlar ve superior bungalovlar. 

İnsanları mutlu eden detayları gözetiyorlar. Kilit nokta: deniz üstü ahşap platformu. Gündüz güneşlenme keyfi, gece restoran oluyor. Deniz pırıl pırıl. Kanoya meraklıysanız eğer, hazırda bekleyen kanolara atlayıp, günbatımına doğru güzel bir tur yapabilirsiniz tek başınıza. 

Denize bir iki adım yürüme mesafesinde olmak, Kaş’ın en güzel denizine sabah uyanır uyanmaz atlamak, Likya yoluna komşu olmak sizin de çok hoşunuza gidecek… 

Her yaştan çocuklu aileler için uygun bir yer burası. Evcil dostlarıyla tatile çıkmak isteyenlere kapıları her daim açık. 

Rezervasyon için direkt kendilerini aramalısınız çünkü hemen doluveren mekânlardan. 

"Nuri's Beach Bungalow" 9540 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri