Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri

Kaş Lykia Flora Villaları

Harita (enlem, boylam)36.188833, 29.591313
Kaş’ın Çukurbağ Yarımadası’ndaki Lykia Flora Villaları; 2007’den beri misafirlerini keyifle ve zarafetle ağırlamayı seven ev sahiplerinin özeni ve atmosferi sayesinde ikinci bir “ev” kisvesine bürünmüş, denize nazır üç villadan oluşuyor. 

Huzur yelpazesinin her dilimine hitap eden villalar; (Villa Limon, Villa Portakal, Villa Mandalina) bol ağaçlıklı, kesif yeşil bir bahçede doğa ve deniz ile uyumlanmış. Yarımadada böyle huzur veren bir bahçe, etrafı saran kocaman begonviller, aromatik Akdeniz bitkileri, her villanın bahçesinin ortasında özel sonsuzluk havuzları, deniz ve adalar manzarası zor bulunuyor.

Villaların bahçelerinde, kendilerine ait özel havuzların mavisi denizin mavisiyle kucaklaşır gibi, hele dolunayda havuzda altın tabak gibi duran ay, ta Meis adasına kadar denizi yaldızla sıvar ki… Seyretmeye doyum olmaz… 

Villaların hepsinin tam donanımlı mutfakları, kahve makineleri, meyve suyu sıkma makineleri, fırını, mikrodalgası, çamaşır/bulaşık makinesi, kış konaklamaları için yerden ısıtma sistemi, şömine, çalışma masası, deniz manzaralı, geniş balkonlu ferah üçer tane odaları, ikişer ayrı banyolar, denizin yürüyerek 3 dakika yürüme mesafesinde olması, kendi otoparkının bulunması gibi özellikler ile atmosferin daha da insancıl kılındığı işlevsel birer rahatlığa sahipler... Tüm bu genişlik, ferahlık ve konfor; Yarımadanın Adalar ve Meis manzarası ile birleşince çok boyutlu bir derinlik duygusu sağlamış Lykia Flora Villalarına... 

6 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği her bir villa; yaz/kış uzun dönem gönül rahatlığı ile konaklanabilecek her türlü donanıma ve konfora sahip.

Meral Hanım ve Burhan Bey’in misafiri olmak eminim ki sizin de hoşunuza gidecek… 


"Lykia Flora Villaları" 107 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri