Nerede yemek istersiniz?
  • Tür

  • İmkanlar

Godo Coffee

Harita (enlem, boylam)36.199498, 29.642893

Uzun Çarşı'dan ilerleyip, Kral mezarını geçtikten sonra, eski bir Kaş evinin altına kurulmuş, büyük bir begonvil ağacının süslediği Godo'yu fark edeceksiniz hemen. Mavi beyaz renkleri, kapı önü masaları, sizi karşılayan köpekleri Godo ile insana sıcaklık veren bu mekân 2020'de açıldı.

Kaş'ta doğup büyüyen Levent, Godo Coffee & More ile hem turisti hem lokali ağırlayan keyifli bir mekân yaratmış. Dekorasyonda yaşam boyu topladığı aksesuarlar, okuduğu kitaplar, eski zaman objeleri, saksı bitkileri ile yaşayan bir mekân sunuyor Levent misafirlerine. İçeriye koyduğu piyano, kahve severlere ara ara mini piyano resitalleri de verdirtiyor. 

Godo'da her şey özenle seçilmiş aslında, el yapımı seramik fincanları da bunu vurguluyor. İyi seçilmiş kahve çekirdekleri sadece Godo’ya özel olarak kavruluyor. Kahvenin yanına muhakkak kendileri yaptıkları mini kurabiye ikram ediyorlar. Kahve bardaklarının porsiyonları da oldukça büyük. Bitkisel süt seçenekleri de bulunuyor.

Kaşlı ev kadınlarının yaptıkları çeşitli tatlılar, kruvasanlar, mini simitler, poğaçalar da oluyor Godo’da. Lotuslu cheesecake,  brownie, çilekli rulo pasta ve sadece kendilerine özel bir lezzet olan kahveli el yapımı dondurmalarını mutlaka denemelisiniz. 

Levent’in sıkı bir çevre duyarlılığı var. Hem Plastiksiz Kaş üyesi, hem de Kahvem Termosta kampanyasını destekliyor. Termosuyla gelenler indirimden faydalanabiliyor. 

Bedensel engeli olanların erişimine uygun bir mekân aynı zamanda burası. 

Kitabınızı açıp, okuyabileceğiniz bir mekân Godo, tavsiye edilir… 

"Godo Coffee" 2929 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Tür

  • İmkanlar