Andifli Wines & Pork

 • İLETİŞİM
  • Yetkili: Daniella Verbakel
  • web:
  • Telefon: 0535 620 93 83
  • WhatsApp: Mesaj Gönder
  • Adres: Andifli Mh. Şehit Kazım Temel Cad. Saylam Suites Apart Yanı. No: 13/2 Kaş Merkez

Andifli Wines & Pork ; Kaş’ın en zengin butik şarap arşivine sahip bir dükkan. Suat Bey 16 yıl şarap sektöründeki geçmişinden sonra, Kaş’ın ilk şarap dükkanını 5 yıl önce açmış Şehit Kazım Temel Caddesi’nde.  

Şarabı bir yaşam şekli olarak gördüğü için, yaşam kalitesine de özen gösteriyor Suat Bey.  Butik şarabın, domuz şarküterinin en iyileri var Andifli Wines & Pork’ta. Kokusuyla, asiditesi ile sözlükte denge başlığının altına resmi koyulabilecek şaraplar seçmiş hep. Urla şarapları, Prodom, Umur Bey, Arcadia, İtalyan şarapları, Fransız şarapları, proseccolar, yıllandırılmış şaraplar, özel rezerv şaraplar gibi seçkilere yerine almış dükkânda. Kalite fiyat ilişkisi de müthiş dengeli. Bir diğer şubesi de Fethiye merkezde bulunuyor. 

Şarküteri kısmında da Kaş’ta bulamayacağınız çeşitlilikte bir domuz şarküteri reyonları var. Domuz kaburga, domuz sosis, domuz kıyması, domuz pastırması, domuz fümeleri bulunuyor. Hepsi vakumlu ambalajlarda satılıyor. 

Hem yerel üreticilerin butik şarapları, hem de yurt dışından getirdiği şaraplarla ve domuz şarküteri ile kendi müşteri profilini yaratmış Andifli. Öyle ki, müşterilerine evlere servis konusunda da destek sağlıyorlar. 

Akşamüzeri kendinize Andifli’den butik bir şarap alıp, amfi tiyatroda Meis manzarasına karşı keyif yapmak eşi menendi olmayan bir huzur… 

"Andifli Wines & Pork" 981 defa görüntülenmiştir