Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri

Villa Kale Suites

Harita (enlem, boylam)36.192554, 29.650671

Ev sahipleri Brigitte ve Osman Karaman için Kaş söz konusu olduğunda, dillere destan olmuş gönül felsefeleri devreye giriyor. Doğma, büyüme Kaşlı olan Osman Bey'in yatırım ve yönetim anlayışı, 35 küsür yıldır Kaş’ta yaşayan Brigitte'nin de yerleşim, mimari ve tasarım anlayışıyla birleşmiş ve gözü yormayan, yalın ve bohem bir mekân olan Villa Kale Suites çıkmış ortaya.

Osman Bey, Kabataş Lisesi'ni bitirip, üniversitede ekonomi okumuş. Mezun olduktan sonra aile şirketlerini yönetmeye başlamış. Eşi Hatice Hanım ile yurt dışı seyahatlerinde konakladıkları oteller hep butik otel olunca, zaman içerisinde ilgisi ve merakı bu yöne kaymış Osman Bey’in.

Osman Bey 2020 yılında, ortağı Brigitte ile birbirinden bağımsız girişli, Mallorca fincas stilinde, 5 tane doğal küçük taş evlerden oluşan Villa Kale Suites’i açmış.

Süitlerin her biri deniz manzaralı, güneşlenme şezlongları olan, dış mekân jakuzili, keyifli mutfaklardan oluşan, çamaşır makinesi, kişiye özel bahçeleri ve barbeküleri ile mekânı zenginleştiren detaylarla donatılmış. 

Ve manzara… Tüm süitleri deniz manzarası, dalga sesi sarmış. Kahvaltınızı isterseniz suite villanızın bahçesinde, isterseniz püfür püfür esen terasta, isterseniz kış bahçesinde alabiliyorsunuz. Her sabah sıcacık el yapımı poğaçalar, ev yapımı reçeller, mevsimine uygun taze meyveler, müsli-yoğurt gibi zengin bir sofra hazırlıyorlar. 

Alakart restoranlarında da hem Türkiye mutfağından hem de dünya mutfağından lezzetlere yer vermişler. Mutfaklarının en çok tutulan lezzetleri arasında saç kavurma, kalamar, dolma, karnıyarık, güveç ve mantı geliyor. Dileyen misafirler yemek için özel siparişlerini sabahtan Songül Şef'e bildirdiği takdirde, mutfakta ona göre hazırlık yapıyorlar. 

Saatlerin yavaş çalıştığı bir ortamda olmak hoşunuza gidecek eminim ki… 

Sessizliği korumak adına +16 yaş ve üzeri konuk kabul ediyorlar.

"Villa Kale Suites" 1892 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri