Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri

11 Oda Kaş

Harita (enlem, boylam)36.187532, 29.657580

Kaş’ta uzun yıllardır işletmecilik yapan Erkan ve Ümit, 2019’da yeni mekânları 11 Oda'yı açtılar Büyük Çakıl'a. Burası, sahile sadece 2 dakika uzaklıkta, havuzlu, bakımlı bahçesi, ferah odaları ile sevimli bir otel. 

 İyi bir otelin kilit unsuru sanıyorum ki ev sahipleridir. İşin başında Erkan, konuklarıyla birebir kendisi ilgileniyor. 11 Oda’da bu fazlasıyla belirgin. Bu cana yakın ortamı, canlı renklerle döşenmiş odalar tamamlıyor. Yalnız başına seyahat edenler için uygun tek kişilik odaları da bulunuyor 11 Oda'nın.

Tabii esas olay bahçeleri. Yüzme havuzuyla, güneşlenme şezlonglarıyla, gölgelik alanlarıyla ve barıyla tüm gün hiç sıkılmadan sabah kahvaltıdan akşam geç saatlere kadar keyifle vakit geçirebilirsiniz burada. Gün batımına doğru bardan Margarita’nızı söylemeyi unutmayın kendinize! 

Kahvaltıda öyle iddialılar ki, otelden bağımsız olarak gelen müdavimleri de var. Masanıza en kalitelisinden peynirler, sıcacık pişi ve börekler, Akdeniz yeşillikleri, zeytinler, sahanda yumurta ve anne yapımı patates kızartması getiriyorlar. 

Demem o ki; 11 Oda yaşayan butik bir pansiyon. Gözü yormayan bu doğal, içten ve sahici mekâna muhakkak uğrayın… Erkan’ın misafiri olmak hoşunuza gidecek eminim ki… 


Sessizliği korumak adına +12 yaş ve üzeri konuk kabul ediyorlar.

11 Oda uzun dönem konaklamalar için de çok tercih edilen bir yer...

"11 Oda Kaş" 5451 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri