Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon
Kaş Merkezi'nde Konaklama

Kaş merkezi küçük bir yerleşim yeri. Kaş otel ve pansiyonları merkezin her tarafına dağılmış, ama özellikle iki bölümde yoğunlaşmış durumda, Küçük Çakıl ve antik tiyatro tarafı. Merkezde her yere ulaşmak mümkün, sadece dik yapısından dolayı bazen yokuş çıkmanız gerekebiliyor.  

Eskiden inşa edilmiş pansiyon ve otellerin genelde deniz gören güzel manzaraları çatı terasları oluyor.  Ama bu yapılarda asansör bulunmuyor. Bu, çatı teraslarına çıkmak için 4 kat merdiven çıkmanız gerektiği anlamına geliyor. Son yıllarda genelde otel olarak inşa edilen 3 katlı binalara çatı terası izni verilmemiş, ama asansörleri bulunuyor.

Küçük Çakıl, merkezde en çok denize girilen yer. Burada çok sayıda otel ve pansiyon bulunuyor. Bazı otellerin kendi beach'leri de oluyor. Ama hangi otelde kalırsanız kalın, beach'ler herkese açık. Antik tiyatro tarafında, tüm ara sokaklar daha çok eski aile pansiyonları ile dolu. Kaş limandan antik tiyatroya doğru uzanan deniz kenarı boyunca kayalar üzerine kurulu beach'ler herkese açık.

Kaş merkezde yüksek sezon 2019 konaklama fiyatları: 
2 kişilik oda, kahvaltı dahil Pansiyonlar 300-350 tl. , Oteller 350-600 TL. arasında, apartlar 400-600 TL arasında değişiyor.


Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon