Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri

Can Mocamp

Harita (enlem, boylam)36.207826, 29.623720
Can Mocamp, 4 dönüm zeytinlik üzerine kurulu bir motel ve camping alanı. 1985 yılında açılan tesis, Kaş’ın en eski turistik işletmelerinden biri sayılıyor. Dededen kalma zeytinliğe, anne babasının yaptığı tesisi, şimdi 3. nesilden Can işletiyor.  Can aynı zamanda dalış hocası ve kamp içinde freelance dalış eğitimleri de veriyor. 

Tesis içinde her türlü konfor ve bütçeye göre farklı yapıda ağaç evler, erkek ve kadınlar için ayrı hostel bölümleri, ahşap platform üstü kurulu hazır çadırlar, kendi çadırınızı kurabileceğiniz kamp alanı, bistro bar ve çeşitli ortak paylaşım alanları bulunuyor. 

Kampın içindeki 100 yıllık çoban damı, restore edilerek 2019 yılında bir hostel haline getirilmiş. Kadın ve erkek bölümüne kurulan ranza sistemi ile 6'şar kişi kalabiliyor. Önlerinde geniş verandaları ile çok keyifli bir konaklama türü olmuş. 

Kampta haftanın bazı günleri yoga dersleri veriliyor ve iyi haber, bu derslere konaklayanlar ücretsiz katılabiliyor. Kampın barında bazı akşamlar canlı müzik oluyor. Jam session için sahne herkese açık. Mocamp’ın fiziksel şartları nedeniyle (dik merdivenler vs.) 14 yaş altı çocuklar kabul edilmiyor. Merkeze 1500 metre uzaklıkta olan kampın önünden gün boyunca yarım saatte bir minibüsler kalkıyor.

Can Mocamp, enternasyonel ruhu, sürdürülebilir turizm tavrı ve keyifli ortamı ile bekliyor sizi...

"Can Mocamp" 8410 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

  • Lokasyon  • Tesis Özellikleri