Nerede yemek istersiniz?
  • Tür













  • İmkanlar





Kaş Türk Kahvecisi

Harita (enlem, boylam)36.200212, 29.641503
Bodrumlu Nagihan Hanım, sadece Türk kahvesi satan bir kafe açma hayalini 11 yıl önce hayata geçirmiş burada. Kaş Türk Kahvecisi, 40'a yakın türk kahvesi çeşidi ile Kaş'ın ünlü mekanlarından biri olmuş. 

Mekan 2023 yazında bir değişime girerek, yeni bir konsept ile hizmet vermeye başladı. Artık alkollü içecekler de eklendi menüsüne. Ve haftanın 3 günü canlı müzik de oluyor. 90'lar pop ve alaturka şarkıları 20.30'dan sonra başlıyor.

Bu kadar türk kahvesi çeşidi nasıl yaratılıyor diye merak edenlere, meyveli olanlar aroma ile, yemişli olanlar kuruyemişler kavrularak yapılıyor. Fındıklı, çilekli, hindistan cevizli gibi tek aromalı olanları olduğu gibi, bir de çok sayıda karışımlar bulunuyor. Damlasakız, menengiç, sahlep ve  vanilyadan oluşan 'Kaş Türk Kahvesi' çok tutuluyor. 
Kahveler sipariş edildiği an çekiliyor, yanında suyu ve çikolatası ile sunumu da şahane. İsteyenler paket olarak da alabiliyorlar, hatta online sipariş de verebiliyorsunuz.

Kahvenin yanında tabiki tatlılar da var. Nagihan Hanım'ın san sebastian kekinin müdavimleri var. Limonlu cheesecake, browni ve tiramisu kafenin diğer klasikleri. Yaz sıcaklarında harika giden ice tea ve limonata çeşitlerinin hepsi ev yapımı.



"Kaş Türk Kahvecisi" 7321 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Tür













  • İmkanlar