Nerede yemek istersiniz?
  • Tür


  • İmkanlar

Kaş Türk Kahvecisi

Harita (enlem, boylam)36.200212, 29.641503
Bodrumlu Nagihan Hanım kafesini açalı 10 yıl olmuş. O zamanlar hayalindeki yeri açmak için yer aradığında insanlar gülmüşler ona, sadece Türk kahvesi satarak kirasını çıkarabileceğine inanmamışlar... Ama vizyonu geniş olanın yolu da açık oluyor. Kaş Türk Kahvecisi şimdi 40'a yakın türk kahvesi çeşidi ile Kaş'ın ünlü mekanlarından biri.

Bu kadar çeşit nasıl yaratılıyor diye merak edenlere, meyveli olanlar aroma ile, yemişli olanlar kuruyemişler kavrularak yapılıyor. Fındıklı, çilekli, hindistan cevizli gibi tek aromalı olanları olduğu gibi, bir de çok sayıda karışımlar bulunuyor. Damlasakız, menengiç, sahlep ve  vanilyadan oluşan 'Kaş Türk Kahvesi' çok tutuluyor. 
Kahveler sipariş edildiği an çekiliyor. Kahve fiyatları 18 TL. ,yanında suyu ve çikolatası ile sunumu da şahane. İsteyenler paket olarak da alabiliyorlar, hatta online sipariş de verebiliyorsunuz.

Kahvenin yanında tabiki tatlılar da var. Nagihan Hanım'ın san sebastian kekinin müdavimleri oluşmuş. Limonlu cheesecake, browni ve tiramisu kafenin diğer klasikleri.
"Kaş Türk Kahvecisi" 5803 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Tür


  • İmkanlar