Larsoy Turizm

Harita (enlem, boylam)36.198797, 29.639931
Larsoy Turizm, 2005'den beri Kaş bölgesinde çeşitli tekne turları düzenliyor. Günlük ve daha uzun süreli tekne turları(Mavi Tur) onların uzmanlık alanı olmuş. Üniversiteden mezun olduktan sonra Kaş'a yerleşmeye karar veren Ergun Kaptan ve eşi Merve, bu bölgeyi çok iyi tanıyor ve yılların birikimini keyifle paylaşıyorlar. Ergun Kaptan işine gösterdiği özeni turun her detayında hissettiriyor. Hem profesyonel hem de samimi yaklaşımı ile özel turunuzu unutulmaz kılıyor.

Kaptan Ergun Teknesi, 100 kişilik kapasitesi olan, sadece Kaş Liman'dan Kekova'ya günübirlik turlar düzenleyen limanın en büyük teknelerinden biri. Tekne yepyeni, geniş ve konforlu. Alt katta camlı bölümü olan tek tekne olarak,  rüzgar çarpmasına karşı korunaklı oturabiliyorsunuz. Öğlen yemeği için balık ve tavuk seçenekleri sunuyorlar. Rehberi olan az sayıdaki turlardan biri. 

Larsoy'un bünyesinde ayrıca özel olarak kiralayabileceğiniz iki tekne bulunuyor, Evita ve Tundra.

Evita: Maksimum 6 kişi için özel olarak kiralanan bir tekne bu. İster günübirlik ister daha uzun süreli, konaklamalı kiralanabiliyor. 

Tundra: Ahşap, yelkenli bir tekne. Kaş Marina'dan kalkıyor. Günübirlik ya da konaklamalı olarak kiralanabiliyor. www.sailinkas.com

Kaş çıkışlı günübirlik turlar, Kekova dışında farklı rotalara da yapılabiliyor. Adalar, Meis diğer çok tutulan turları. Sadece gün batımı, mehtap, yemekli akşam turları da tercih edilebilir.

Larsoy Turizm, aynı zamanda Saklıkent jeep safari, dalış, deniz kanosu turları da düzenliyor. Araç kiralama ve transfer de acentanın faaliyet alanlarında var. 

Kaş'ın ilk ve tek online seyahat acentası olarak, www.kastatilim.com sitesinden aktiviteler için yerinizi önceden ayırmanız mümkün.
"Larsoy Turizm" 9389 defa görüntülenmiştir