Vadide Şenlik

Vadide Şenlik

29 MAYIS PAZAR-

Zeytin ağaçlarının arasında Sunderland Vadi'nin gizli doğasında şenlik tadında bir aile çocuk etkinliğine davetlisiniz. Ailenizle birlikte keyifli bir Pazar günü geçirirken; çocuklarınız masal, resim, dans atölyeleri ile eğlendiği, arkadaşlarıyla sosyalleştiği, sanatla bulustuğu, oyuncak takas masası ile paylaşmayı deneyimlediği bir Pazar günü. Aynı zamanda günboyu açık olan standlarımızda kendi emekleri ile ürettikleri organik ürünler ve bu ürünlerin üretim süreçleri ile ilgili yapacakları paylaşımlarla genç girişimciler ile buluşacaksınız. Bırakmayı, paylaşmayı, neşe ve keyifle üretmeyi deneyimlemeye niyet ettiğimiz etkinliğimize davetlisiniz. 

Rezervasyon: +90 536 836 08 08

Tuba Unat 
Marmara Üniversitesi'nden tasarımcı ve resim öğretmeni olarak mezun oldum. 
20 yıldan fazla tasarımcı olarak çalıştıktan sonra 2011 yılından beri aldığım Filial terapi, aile- çocuk terapisi eğitimleri ile destekleyerek çocuklarla görsel sanatlar çalışmaları yapmaktayım. Geliştirdiğim iki atölye çalışması ile çocukların yaratıcı beyin çalışmalarını, kolektif ve bireysel yaratım süreci ile birlikte ilerleterek geliştirmeyi hedeflemekteyim.

Selin Kiracıoğlu
Yoga ile yolculuğum 2017 yılında başladı.. Önceleri güç, esneklik ve estetik üzerine kurulu sandığım Yoga Pratikleri, AdvaytaYoga Zeynep Aksoy'dan ve BreathingMind David Cornwel'den aldığım Mindfulness (Farkındalık) temelli Yoga Uzmanlık Eğitim Programı ile tamamen değişti.. Zihin - Beden bağlantısını kurabilmenin ilk ve en önemli yolunun nefes olduğunu, nefes-beden farkındalığı ile yapılan her pratiğin de şifalanma yolculuğumun bir parçası olduğunu öğrendim. Bugunlerde yeni yeni nefeslerle ve bedenlerle bu yolculuğun tadını çıkarmaktayım.

Güneş Çağlar
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans bölümünden 2008 yılında mezun oldum. Yurtdışında ve yurtiçinde çeşitli projelerde ve okullarda oyuncu, dansçı, yönetmen ve eğitmen olarak görev aldım. Nefes terapisi eğitimi ile birlikte dansın iyileştirici etkisi üzerine atölyeler yapmaya başladım.

Bilen Budak
‌Türkçe öğretmeniyim. Mesleğimde 18. seneyi geride bıraktım. Şimdi Kasaba Ortaokulunda çalışıyorum. İçinde neşe , hayal gücü, komiklik olan her şeyi çok ama çok seviyorum. 44 yıldır hiç büyümedim...
"Vadide Şenlik" 672 defa görüntülenmiştir