Nerede yemek istersiniz?
  • Tür


  • İmkanlar

Omlet Beach

Harita (enlem, boylam)36.191498, 29.651615
Omlet, merkezden Büyük Çakıl'a taşınan, hem beach hem kafe olarak hizmet veren bir mekan. Salih, yıllar önce İstanbul'dan Kaş'a yerleşmiş. Omlet ile hem turistleri hem de onun gibi Kaş'a yerleşenleri bir araya getiren keyifli bir mekan yaratmış.

Omlet kahvaltısına 'Seçmeli Kahvaltı'  diyor. Kahvaltı ürünlerini menüsünde ayrı ayrı fiyatlandırmış. Böylece o gün canınız ne çekiyorsa onu seçerek kahvaltı sofranızı siz donatıyorsunuz. İsterseniz sadece peynir ve karpuz alın, isterseniz pancake yanına reçel çeşitleri ya da omlet yanına kahvaltı salatası. Hem yaratıcı hem de özgür olabileceğiniz bir esneklik, bravo Omlet...

Omlet'in beach menüsünde hamburger, falafel, çıtır mantı, salata çeşitleri gibi hem et yiyen hem de veganlar için seçenekler bulunuyor. Vejeteryan bira tabağı patates, falafel, soğan halkası ve çıtır vegan mantıdan oluşuyor. 

Akşamüstüne doğru kendine özgü bir beach bara dönüyor Omlet. Reyhan şerbeti ve cin ile yaptıkları 'gönlüm sende' bu senenin favorisi.

Omlet'te şemsiye, şezlong için ayrı bir ücret alınmıyor. Şezlong yastıklarının yıkanabilir pamuk kılıflarının olması ne güzel bir detay. Omlet'in içinde her daim temiz duşu ve soyunma kabini de bulunuyor. Müzikler de pek güzel...


"Omlet Beach" 5532 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Tür


  • İmkanlar