Amber Travel

Harita (enlem, boylam)36.199729, 29.637885
Dünyanın çeşitli yerlerinde turlar düzenledikten sonra 1994 yılında Türkiye'ye yerleşmeye karar veren Mike Belton, Amber Travel'ın kurucusu. 2002 yılından beri onunla çalışan İskoçyalı yarış bisikletçisi Paul, son 10 yıldır acentanın başında. Amber Travel, genellikle Kaş çevresinde olmak üzere küçük, kaliteli, gruba özel yürüyüş, bisiklet ve deniz kanosu turları düzenleyen tecrübeli bir acenta.

Fethiye'den Kaş'a doğru Likya yolu üzerinden düzenledikleri yürüyüş turları rehberli ya da  rehbersiz organize ediliyor. Rehberli turlarda çantalarınızı taşıyan bir taşıt size eşlik ediyor, konaklama yerleri, yemekler organize ediliyor. Günde maksimum 18 km yürünüyor. Rehbersiz, kendi başına yürümek isteyenler ile yılların tecrübe ile edinilmiş bilgiler paylaşılıyor. İstediğinizde arayabileceğiniz bir telefon numarası veriliyor ve çantalarınızı sizin için varacağınız noktaya taşıyorlar.

Bisiklet turları da yine Likya Yolu çevresinde rehberli ve rehbersiz olarak organize ediliyor. Amber Travel'ın Kaş merkezdeki ofisinden profesyonel bisiklet ve ekipman kiralamanız mümkün.

Amber Travel aynı zamanda günübirlik deniz kanosu turları düzenliyor. 'British Canoe Union' sertifikalı, profesyonel cankurtaran rehberleri ile, standartlarını yüksek tutma adına özellikle küçük gruplar için çeşitli turlar düzenliyorlar.


"Amber Travel" 1515 defa görüntülenmiştir