Nerede yemek istersiniz?
  • Tür


  • İmkanlar

Pell's

Harita (enlem, boylam)36.199701, 29.642225
Uzun Çarşı'nın trafiğe kapalı ara sokaklardan birinde, sarı kapısı ile dikkat çekiyor Pell's. Kapıdan girdiğinizde minicik bir avlu ve bar karşılıyor sizi. İsminde 'gece gündüz lezzet ' geçmesi boşuna değil. Burada kahvaltıdan akşam yemeğine kadar çok çeşitli lezzetler tadabilirsiniz. 

İlk olarak Cihangir'de kurulan ve kahvaltısı ile ünlenen Pell's, kahvaltı konusunda bir 'master'. İster serpme isterseniz farklı tabaklar ile kendi Ege kahvaltınızı yaratabiliyorsunuz.

Pell's Kaş'a taşındıktan sonra dünya mutfağından yemekler de yapmaya başlamış. Enginarı Urla'dan şarküteri çeşitlerini Kayseri'den ısmarlayacak kadar özen veriyor mutfak işine. Lübnanlı bir şef ile oluşturmuşlar menülerini. Menüde lazanya, falafel(yeşil bakla ile yapılan), pancar graten gibi Akdeniz lezzetleri dışında, pad thai gibi güney doğu asya yemekleri de yer alıyor. 

Pell's 'e taze meyvalarla yapılan kokteyller veya zengin şarap menüsü için de uğrayabilirsiniz. Sahiplerinin şaraba olan özel ilgisi menüye yansımış, Kaş'ta bulabileceğiniz en geniş şarap menülerinden biri olmuş. Kendilerine ait 5 çeşit imza kokteylleri de bulunuyor. 

Pell's 2022 sezonunda yeni mekanı ile sizi geniş bir bahçeye taşıyor. Küçük Pell's 'in hemen bir sokak arkasında kurulmuş yeni mekan. Ahşap kapısından girince tam da tatilde hissettiren ortamı ile , keyifli bir bahçe bekliyor sizi.

Pell's, 'pleasure dining' konseptini doya doya yaşattıran mekan, uğramadan dönmeyin...
"Pell's" 7361 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Tür


  • İmkanlar